Pejzaże, Obrazy Żeglarskie - Sprzedaż Obrazów | Obrazy na Prezent

O mnie - malarz polski - Obrazy Olejne na Prezent | Sprzedaż Obrazów

Przejdź do treści
Zapraszam do kontaktu w sprawie zakupu obrazu
Chciałbym się podzielić moją pasją do malowania i kreowania piękniejszego otoczenia wokół nas. Od 1986 roku zajmuję się różnymi dziedzinami działań plastycznych (architektura wnętrz, rysunek, malarstwo itp.) W mojej twórczości dominuje temat pejzażu,  stylistycznie nawiązujący do klasycznych dzieł pejzażystów przełomu XIX i XX wieku. Moje prace znajdują się w kolekcjach prywatnych Polski, Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Niemiec, Szwajcarii, Dani, Szwecji i  Irlandii.Ta strona to zaproszenie dla Ciebie i zachęta do wspólnego odkrywania magii mojego malarstwa.
Każdy obraz, działanie czy projekt jest dla mnie wyzwaniem i nauką.
Moje prace tworzone dla konkretnego odbiorcy, lub z potrzeby chwili, każda praca ma swoją specyfikę i unikatowe piękno olejnego obrazu. Wierzę w twórcze podejście do każdego tematu, w bezkompromisowe, często mozolne dochodzenie do perfekcji w trakcie pracy nad obrazami, które malowane wzorem starych mistrzów na płótnie bawełnianym i odpowiednio dobrymi, trwałymi farbami olejnymi, dają możliwość odwzorowania detali oraz dają mu ponadczasową trwałość. Te wszystkie, nawet najdrobniejsze elementy, składające się na końcowe efekty mojej pracy umozliwiają precyzyjnie oddanie klimatu w obrazie. Mają dawać radość i zadowolenie ludziom oglądającym je we wnętrzu i stanowić  aranżację przestrzeni. Patrząc na pozytywne reakcje odbiorców moich obrazów wiem, że moja praca ma sens - to dla mnie największe spełnienie i moja osobista satysfakcja.
OBRAZY ŻEGLARSKIE ,OBRAZY MARYNISTYCZNE , PEJZAŻE , KRAJOBRAZY , OBRAZY OLEJNE , OBRAZY NA SPRZEDAŻ , obrazy o tematyce żeglarskiej i marynistycznej, obrazy olejne ręcznie malowane na płótnie, pejzaż letni, pejzaż zimowy,pejzaż, polski pejzaż morski, morskie, oryginalny obraz olejny, Ładne obrazy, obrazy na prezent, Wnętrza Obrazy malowane na płótnie malarstwo olejne malarstwo galeria, marynistyka, żeglarstwo, jachty, morze. malarstwo obrazy na prezent, malarstwo krajobraz piękne krajobrazy, ładne pejzaże, pejzaże na sprzedaż obrazy do salonu. Obrazy olejne na płótnie z piękną dekoracją do Twojego mieszkania .Obrazy zdobią ściany i sprawiają, że pokój jest bardziej klimatyczny, piękne krajobrazy.
OBRAZY ŻEGLARSKIE ,OBRAZY MARYNISTYCZNE , PEJZAŻE , KRAJOBRAZY , OBRAZY OLEJNE , OBRAZY NA SPRZEDAŻ , obrazy o tematyce żeglarskiej i marynistycznej, marynistyka, obrazy olejne ręcznie malowane na płótnie, pejzaż letni, pejzaż zimowy,pejzaż, polski pejzaż morski, morskie, oryginalny obraz olejny, Ładne obrazy, obrazy na prezent, Wnętrza Obrazy malowane na płótnie malarstwo olejne malarstwo galeria, marynistyka, żeglarstwo, jachty, morze. malarstwo obrazy na prezent, malarstwo krajobraz piękne krajobrazy, ładne pejzaże, pejzaże na sprzedaż obrazy do salonu. Obrazy olejne na płótnie z piękną dekoracją do Twojego mieszkania .Obrazy zdobią ściany i sprawiają, że pokój jest bardziej klimatyczny, piękne krajobrazy. artwork, sailing, segeln,oilpainting

Wróć do spisu treści